Podgurážený vodič z Gruzínska spôsobil nehodu v Lozorne

Podgurážený vodič z Gruzínska spôsobil nehodu v Lozorne Featured

autentické foto  Polícia SR - Bratislavský kraj  autentické foto Polícia SR - Bratislavský kraj

Polícia riešila 26. mája 2021 vodiča pod vplyvom alkoholu v Lozorne okres Malacky.

"Aj napriek našim opakovaným výzvam k tomu, aby vodiči pred alebo počas jazdy požívali alkohol sa nájdu takí, ktorí nemajú sadnúť za volant pod vplyvom alkoholu a ohroziť život svoj, alebo ostatných účastníkov cestnej premávky," upozorňuje polícia KR PZ v Bratislave na sociálnej sieti.

V stredu krátko pred 19.00 h vošiel z doposiaľ presne nezistených príčin vodič vozidla Opel Astra v blízkosti križovatky ulíc Hlavná – námestie Sv. Kataríny v Lozorne do protismernej časti vozovky. Tam narazil do vozidla zn. Audi A5, ktoré prechádzalo týmto úsekom. K zraneniu osôb v tejto súvislosti nedošlo. 

Vodičovi vozidla Opel bola vykonanou dychovou skúškou nameraná hodnota 0,8 mg/l alkoholu v dychu, čo predstavuje 1,67 promile. Vodič bol obmedzený na osobnej slobode a eskortovaný na policajné oddelenie. 

Povereným príslušníkom Policajného zboru bolo v tejto súvislosti vznesené obvinenie z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky 30-ročnému Vladimerovi, občanovi Gruzínska. Muž bol umiestnený v cele policajného zaistenia, vec sa realizuje v tzv. „super rýchlom“ konaní. 

Polícia SR - Bratislavský kraj opakovane apeluje na vodičov motorových vozidiel, aby mali na pamäti, že zodpovedným prístupom a dôsledným dodržiavaním pravidiel cestnej premávky predídu neželaným a tragickým následkom na cestách!

 

Rate this item
(0 votes)
Last modified on štvrtok, 27 máj 2021 18:20

Malacky - Najnovšie fotogalérie

Záhoráci Stupava/Malacky - príprava

Záhoráci Stupava/Malacky - príprava Záhoráci Stupava/Malacky - príprava Záhoráci Stupava/Malacky - príprava Záhoráci Stupava/Malacky - príprava Záhoráci Stupava/Malacky - príprava

Vysoká pri Morave, Cyklomost

Vysoká pri Morave, Cyklomost Vysoká pri Morave, Cyklomost Vysoká pri Morave, Cyklomost Vysoká pri Morave, Cyklomost Vysoká pri Morave, Cyklomost

Jakubov, Kostol sv. Filipa a sv. Jakuba

Jakubov, Kostol sv. Filipa a sv. Jakuba Jakubov, Kostol sv. Filipa a sv. Jakuba Jakubov, Kostol sv. Filipa a sv. Jakuba Jakubov, Kostol sv. Filipa a sv. Jakuba Jakubov, Kostol sv. Filipa a sv. Jakuba

Pernek (by obec)

Pernek (by obec) Pernek (by obec) Pernek (by obec) Pernek (by obec) Pernek (by obec)

Malacky - Kalendár akcií

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada
Nazahori.sk používa cookies
Táto stránka používa súbory cookies. Ak budete pokračovať v prehliadaní tejto stránky, súhlasíte s ich používaním.