V Myjave pribudli nové informačné vitríny

V Myjave pribudli nové informačné vitríny Featured

Mesto Myjava Mesto Myjava

Ešte v roku 2020 získalo myjavské kino Primáš v rámci projektu s názvom Podpora návštevnosti kina Primáš v Myjave finančné prostriedky z Audiovizuálneho fondu vo výške 3 400,- €. Informoval o tom hovorca mesta Myjava Marek Hrin.

Žiadateľom o dotáciu bola spoločnosť Správa majetku Mesta Myjava ako prevádzkovateľ kina. "Schválené finančné prostriedky boli použité na propagáciu a prezentáciu programu filmových predstavení, na komunikáciu s potencionálnym publikom formou osadenia exteriérových informačných vitrín a na zabezpečenie dodržiavania opatrení obmedzujúcich šírenie koronavírusu," uviedol Hrin.

Samotná realizácia projektu sa uskutočnila na začiatku letných prázdnin 2021. "Celkovo bolo do vytipovaných lokalít v Myjave osadených osem nových vitrín. Nájdeme ich v mestskej časti Turá Lúka, pri supermarkete Lidl smerom z Dolnej štvrte, na Námestí M. R. Štefánika pri detskom ihrisku, pri Kultúrnom dome Samka Dudíka a na autobusovom nástupišti, ďalej pri predajni Billa a pri Nemocnici s poliklinikou Myjava," informoval hovorca mesta.

Ako doplnil, ide o miesta s prirodzene zvýšenou frekvenciou pohybu chodcov, kde je predpoklad, že pozvánky na premietania kina ľudí zaujmú a budú si ich tu študovať. Takisto boli z poskytnutých peňazí zakúpené dezinfekčné prostriedky pre návštevníkov kina a na dezinfekciu jeho priestorov.

Rate this item
(0 votes)
Last modified on pondelok, 19 júl 2021 14:49

Myjava - Najnovšie fotogalérie

Tunel M. R. Štefánika

Tunel M. R. Štefánika Tunel M. R. Štefánika Tunel M. R. Štefánika Tunel M. R. Štefánika Tunel M. R. Štefánika

Vrbovce, Protest na hraniciach

Vrbovce, Protest na hraniciach Vrbovce, Protest na hraniciach Vrbovce, Protest na hraniciach Vrbovce, Protest na hraniciach Vrbovce, Protest na hraniciach

Myjava, Železničný most

Myjava, Železničný most Myjava, Železničný most Myjava, Železničný most Myjava, Železničný most Myjava, Železničný most

Tip na výlet, Cyklotrasa 2202 Chvojnica - Brezová pod Bradlom

Tip na výlet, Cyklotrasa 2202 Chvojnica - Brezová pod Bradlom Tip na výlet, Cyklotrasa 2202 Chvojnica - Brezová pod Bradlom Tip na výlet, Cyklotrasa 2202 Chvojnica - Brezová pod Bradlom Tip na výlet, Cyklotrasa 2202 Chvojnica - Brezová pod Bradlom Tip na výlet, Cyklotrasa 2202 Chvojnica - Brezová pod Bradlom

Myjava - Kalendár akcií

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Myjava - Najbližšie akcie

Žiadne nadchádzajúce udalosti na zobrazenie!
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada
Nazahori.sk používa cookies
Táto stránka používa súbory cookies. Ak budete pokračovať v prehliadaní tejto stránky, súhlasíte s ich používaním.