Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Burza kníh spojená s predajom hand-made výrobkov

7. júna o 9:00 - 17:00

Nezabudnuteľný zážitok čaká v Skalici pre milovníkov kníh a ručne vyrobených výrobkov.

Mestská knižnica Skalica pripravuje jedinečné podujatie, ktoré poteší všetkých knihomoľov a obdivovateľov ručne vyrobených výrobkov. Ak patríte medzi nich, rozhodne by ste si nemali nechať ujsť toto skvelé podujatie. Príďte sa inšpirovať, nakúpiť originálne kúsky a stráviť príjemný deň v spoločnosti kníh a šikovných remeselníkov.

Kde a kedy sa podujatie koná?

Burza kníh spojená s predajom hand-made výrobkov sa uskutoční v piatok 7. júna 2024 od 9:00 do 17:00 hod. v priestoroch Mestskej knižnice Skalica. Knižnica sa nachádza na Námestí slobody 4 v Skalici a je ľahko dostupná pre návštevníkov z blízkeho i ďalekého okolia.

Čo vás čaká na podujatí?

Na burze kníh budete mať možnosť objaviť literárne poklady za výhodné ceny. Či už hľadáte bestsellery, klasickú literatúru alebo zaujímavé odborné publikácie, určite si prídete na svoje. Okrem kníh sa môžete tešiť aj na pestrú ponuku ručne vyrobených výrobkov od šikovných remeselníkov. Nájdete tu originálne šperky, dekorácie, keramiku, textilné výrobky a mnoho ďalších unikátnych kúskov, ktoré sa stanú ozdobou vášho domova alebo skvelým darčekom pre vašich blízkych.

Prečo by ste mali prísť?

Burza kníh a hand-made výrobkov je skvelou príležitosťou, ako zmysluplne stráviť voľný čas a podporiť lokálnych tvorcov. Okrem nákupov si budete môcť vychutnať príjemnú atmosféru podujatia, inšpirovať sa novými nápadmi a stretnúť zaujímavých ľudí s podobnými záujmami. Podujatie je vhodné pre celú rodinu, takže neváhajte a vezmite so sebou aj svojich najbližších.

Výnimočné podujatie

Nenechajte si ujsť toto výnimočné podujatie plné kníh a ručne vyrobených pokladov. Príďte 7. júna 2024 do Mestskej knižnice Skalica a zažite nezabudnuteľný deň v spoločnosti literatúry a šikovných remeselníkov. Tešíme sa na vašu návštevu!

Burza kníh spojená s predajom hand-made výrobkov
Burza kníh spojená s predajom hand-made výrobkov

Podrobnosti

Dátum:
7. júna
Čas:
9:00 - 17:00
Udalosť Kategórie:
, , ,
Udalosť Značky:
,

Organizátor

Mesto Skalica
Phone
+421 34 664 53 41
Email
tik@mesto.skalica.sk
Zobraziť web - Organizátor

Miesto udalosti

Mesto Skalica
Mestský úrad Skalica, Námestie slobody 10
Skalica, 909 01 Slovensko
+ Google Map
Phone
034/664 53 41
Zobraziť web - Miesto udalosti

Najbližšie podujatia

Nadchádzajúce udalosti

TE

Vitajte späť!

Prihláste sa do svojho účtu

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist