Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Holíčske folklórne slávnosti

16. júna o 13:00 - 20:00

Mesto Holíč sa aj tento rok stane dejiskom obľúbeného folklórneho podujatia Holíčske folklórne slávnosti a Detský folklórny festival 2024. Folklórny súbor Valša pozýva všetkých priaznivcov ľudového umenia, aby sa prišli zabaviť a vychutnať si krásu slovenského folklóru.

Miesto konania

Podujatie sa uskutoční v malebnom prostredí Amfiteátra mesta Holíč. V prípade nepriaznivého počasia sa program presunie do kongresovej sály na zámku v Holíči. Organizátori tak zaručujú skvelý zážitok bez ohľadu na rozmar počasia.

Program

Detský folklórny festival odštartuje o 13.00h a predstavia sa na ňom talentované detské súbory z blízkeho i ďalekého okolia. Holíčske folklórne slávnosti sa začnú o 16:00h a diváci sa môžu tešiť na vystúpenia popredných folklórnych súborov a ľudových hudieb.

Vstupenky

Vstupenky na podujatie ponúkajú návštevníkom možnosť zapojiť sa do zlosovania o atraktívne vecné ceny. Navyše, na šťastlivcov čakajú aj okamžité výhry. Zakúpením vstupenky tak nielen podporíte zachovávanie folklórnych tradícií, ale máte tiež šancu odniesť si domov milú spomienku.

Folklórne slávnosti v Holíči opäť prilákajú milovníkov tradícií

Holíčske folklórne slávnosti a Detský folklórny festival 2024 sľubujú nezabudnuteľný umelecký zážitok pre malých i veľkých. Tešíme sa na vašu účasť 16. júna 2024 v Holíči, kde spoločne oslávime krásu a rozmanitosť slovenského folklóru.

Holíčske folklórne slávnosti a Detský folklórny festival 2024
Holíčske folklórne slávnosti a Detský folklórny festival 2024

Podrobnosti

Dátum:
16. júna
Čas:
13:00 - 20:00
Udalosť Kategórie:
, , ,

Organizátor

Mesto Holíč
Phone
034 321 0511
Email
sekretariat@holic.sk
Zobraziť web - Organizátor

Miesto udalosti

Amfiteáter Holíč
Moyzesova
Holíč, 908 51 Slovenská republika
+ Google Map

Najbližšie podujatia

Nadchádzajúce udalosti

TE

Vitajte späť!

Prihláste sa do svojho účtu

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist