Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Kvetinové dni Kátov 2024

11. mája o 7:30 - 21:30

Kvetinové dni Kátov 2024

Obec Kátov sa aj tento rok chystá privítať jar vo veľkom štýle. XXII. ročník Kvetinových dní Kátov sa uskutoční 11. mája 2024 a prinesie bohatý program plný zábavy, hudby a tvorivosti. Podujatie začne o 7:30 h a potrvá až do neskorých večerných hodín.

Kvetinový a remeselný jarmok

Neodmysliteľnou súčasťou Kvetinových dní je tradičný kvetinový a remeselný jarmok. Návštevníci budú mať možnosť obdivovať a zakúpiť si rozmanité kvetinové aranžmány, ručne vyrábané dekorácie a originálne remeselné výrobky od šikovných remeselníkov z celého regiónu.

Hlavný program

Slávnostné otvorenie podujatia je naplánované na 10:00. Následne sa predstavia deti z miestnej materskej školy so svojim roztomilým vystúpením. O 11:00 vystúpi obľúbená skupina EDO DREWO a kamaráti, ktorí prináša pútavé pesničky, tanečné čísla a pôsobivú rozprávku s posolstvom o láske a úcte k prírode. Očarujúca show plná energie a radosti zaujme d všetkých vekových kategórií a pomôže im objaviť krásu okolitého sveta.

Tvorivé workshopy

Počas dňa budú prebiehať aj zaujímavé tvorivé workshopy. O 12:00 sa môžete naučiť pliesť vence pod vedením Danky Chocholáčkovej. Neskôr o 14:45 sa dozviete viac o bylinkách a ich využití v každodennom živote.

Hudba a tanec

Hudobný program bude naozaj pestrý. O 12:30 sa predstaví Cimbálová muzika z Milotic, ktorá prinesie tradičné ľudové melódie. Neskôr o 15:30 vystúpi skupina LOS BRADOS a o 17:00 sa môžete tešiť na Maju Závodskú a Matúša Klenu. Večer vyvrcholí skvelou zábavou s DJ Jozefom Došekom.

Kvetinové dni Kátov

Kvetinové dni Kátov

Módna prehliadka krojov a tombola

Zaujímavým spestrením programu bude módna prehliadka krojov o 13:30, ktorá predstaví krásu a rozmanitosť tradičných odevov. O 15:00 prebehne losovanie tomboly s atraktívnymi cenami.

Sprievodný program pre deti

Pre najmenších návštevníkov je pripravený bohatý sprievodný program v areáli materskej školy. V Ríši fantázie sa stretnú s Morskou vílou Perlou Mareenou, fantazijnými bytosťami a choduliarmi. Animátori sa postarajú o zábavu a tvorivé aktivity pre deti počas celého dňa.

Kvetinové dni sľubujú nezabudnuteľný zážitok

Kvetinové dni Kátov 2024 sľubujú nezabudnuteľný zážitok pre všetky vekové kategórie. Vstupné na podujatie je dobrovoľné a parkovanie je spoplatnené sumou 3€ za auto. Neváhajte a príďte osláviť jar, krásu kvetov a šikovnosť remeselníkov do obce Kátov 11. mája 2024!

Kvetinové dni Kátov 2024

Kvetinové dni Kátov 2024

Podrobnosti

Dátum:
11. mája
Čas:
7:30 - 21:30
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, ,

Organizátor

Obec Kátov
Phone
034/668 2703
Email
katov@katov.eu
Zobraziť web - Organizátor

Miesto udalosti

Obec Kátov
Kátov 41
Kátov, Slovenská republika 908 49
+ Google Map
Phone
034/668 2703
Zobraziť web - Miesto udalosti

Najbližšie podujatia

Nadchádzajúce udalosti

TE

Vitajte späť!

Prihláste sa do svojho účtu

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist