Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Letecký deň detí, Senica

1. júna o 13:30 - 18:30

Letecký deň detí mesto Senica

Najväčšie open-air podujatie Horného Záhoria Letecký deň detí pripravuje mesto Senica v areáli miestneho letiska v sobotu 1. júna od 13.30 h.

Letecký deň detí v Senici

Podujatie Letecký deň detí v Senici sa nazýva „leteckým“ právom. „Letecký deň v Senici je unikátnym podujatím, ktoré sa koná priamo v areáli letiska. Okrem skvelej atmosféry a možnosti zblízka vidieť rôzne typy lietadiel, ponúka aj atraktívny program plný adrenalínu a zábavy. Návštevníci sa môžu tešiť na ukážky akrobatického lietania, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou tohto podujatia. Vo vzduchu budú predvádzať svoje umenie skúsení piloti,“ uviedol primátor mesta Senica Martin Džačovský.

Záhorácky aeroklub Senica predvedie svoje umenie v letových ukážkach. Návštevníci budú mať možnosť obdivovať leteckú techniku Letky Ministerstva vnútra SR. Chýbať nebude ani statická a letová ukážka lietadla L29 či napínavé výsadky parašutistov,“ informoval výkonný riaditeľ Oblastnej organizácie cestovného ruchu (OOCR) Záhorie a Kopanice Martin Lidaj.

Na zemi budú pripravené ukážky leteckej techniky. „Pozývam všetky deti, ich rodičov aj starých rodičov do areálu letiska. Pevne verím, že nás počasie nenechá v štichu a budeme môcť vo vynikajúcej nálade osláviť Medzinárodný deň detí,“ avizuje najväčšie open-air podujatie na Hornom Záhorí primátor Senice.

Sprievodné aktivity

Počas celého dňa bude pre návštevníkov pripravený ďalší pestrý sprievodný program. Môžu sa tešiť na ukážky techniky profesionálnych hasičov a colníkov, kolotoče, nafukovacie atrakcie, trampolíny, autíčka a motokáry.

Deti sa zabavia súťažami, hrami a maľovaním na tvár. Nebude chýbať ani fotenie s maskotmi. Pre záujemcov budú pripravené vyhliadkové lety a ukážky leteckej akrobacie. Predstavia sa aj kynológovia z Jablonice.

Program pre deti

Pre najmladšiu vekovú kategóriu je pripravený aj bohatý sprievodný program. „Deti sa môžu tešiť na vystúpenia svojich rovesníkov zo ZUŠ a CVČ Senica. O 15:00 sa predstaví divadlo pre deti s predstavením Odpadoví obri. Následne sa môžu zabaviť na detskej diskotéke s DOMKOU a maskotmi. O 17:00 je naplánovaný denný ohňostroj a o 17:30 zábavná penová show,“ informoval Martin Lidaj.

Zábava pre celú rodinu

Či už ste fanúšikom lietania alebo hľadáte nevšedný zážitok pre celú rodinu, Letecký deň v Senici je podujatím, ktoré by ste si nemali nechať ujsť. Príďte stráviť jedinečný deň plný vzrušujúcich leteckých ukážok, objavte krásu lietania a užite si skvelú atmosféru tohto výnimočného podujatia.

Parkovanie a doprava

Parkovanie pre autá v areáli letiska bude spoplatnené sumou 2 €. Na dopravu na letisko môžete využiť MHD – linku č. 2, ktorá bude zo Sotinej cez Dlhú ulicu jazdiť od 12:30 do 17:30 každú hodinu. Naspäť pôjde v hodinových intervaloch od 13:00 do 17:00 a o 18:30 hod.

Letecký deň detí, Senica
Letecký deň detí, Senica

Podrobnosti

Dátum:
1. júna
Čas:
13:30 - 18:30
Udalosť Kategórie:
, ,
Udalosť Značky:
, ,

Organizátor

Mesto Senica
Phone
034/651 5004
Email
prednosta@senica.sk
Zobraziť web - Organizátor

Miesto udalosti

Letisko Senica
Železničná 344/158
Senica, 905 01 Slovenská republika
+ Google Map
Phone
+421 903 467 174
Zobraziť web - Miesto udalosti

Najbližšie podujatia

Nadchádzajúce udalosti

TE

Vitajte späť!

Prihláste sa do svojho účtu

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist