Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Svätojánsky jarmok

24. júna 2023 o 7:00 - 17:00

Svätojánsky jarmok v Moravskom Svätom Jáne sa stal významnou tradíciou, ktorá každoročne privíta mnoho návštevníkov z blízkeho aj vzdialeného okolia. Táto dlhoročná udalosť, udržiavaná už desiatky rokov, je jedným z najnavštevovanejších a najobľúbenejších podujatí svojho druhu v regióne.
Tohtoročný ročník jarmoku sa uskutoční v sobotu 24. júna a začne už o 7:00 ráno.

Návštevníci môžu očakávať dvesto predajných miest s najrozmanitejším tovarom – od tradičných remeselných výrobkov po moderné spotrebné tovary. Zóna venovaná remeslám a bohatá ponuka občerstvenia zaručujú, že každý si tu nájde to svoje.

Jedným z lákadiel je aj kultúrny program, ktorý sa odohráva v parku pri zdravotnom stredisku. O hudobnú atmosféru sa postarajú dychová hudba Záhorienka od 9:00 do 13:00, následne hudobná skupina ZMRK a od 15:00 skupina Kantori.

Ako bonus k jarmoku môžu návštevníci navštíviť aj výstavu v miestnom kultúrnom dome. Výstava s názvom „Chrena Jozef: 1983 – Tvorba – 2023„ predstavuje diela miestneho umelca Jozefa Chrenu, ktoré vznikli v priebehu štyroch desaťročí. Je to jedinečná príležitosť nahliadnuť do vývoja tohto talentovaného umelca a pochopiť, ako sa jeho tvorba prehĺbila a rozvinula v priebehu rokov.

Tento tradičný jarmok teda opäť sľubuje deň plný zábavy, kultúry a obchodu, ktorý by nemal chýbať v kalendári žiadneho obyvateľa regiónu, ani návštevníka z iných kútov Slovenska.

Zdroj: Obec Moravský Sv. Ján

Podrobnosti

Dátum:
24. júna 2023
Čas:
7:00 - 17:00

Najbližšie podujatia

Nadchádzajúce udalosti

TE

Vitajte späť!

Prihláste sa do svojho účtu

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist