Okolo Slovenska: Dopravné obmedzenia v TTSK - Senici, Jablonici, Osuskom, Prietrži, Brezovej pod Bradlom

Okolo Slovenska: Dopravné obmedzenia v TTSK - Senici, Jablonici, Osuskom, Prietrži, Brezovej pod Bradlom

Okolo Slovenska: Dopravné obmedzenia v TTSK - Senici, Jablonici, Osuskom, Prietrži, Brezovej pod Bradlom zdroj: jablonica.sk

V súvislosti so zabezpečením 63. ročníka medzinárodných cyklistických pretekov Okolo Slovenska, ktoré sa uskutočnia v dňoch 18. až 21.9. 2019 bude OR PZ v Senici zabezpečovať bezpečnosť a plynulosť cestnej premávky počas prípravy a konania týchto cyklistických pretekov.

V tejto súvislosti budú dňa 21. septembra 2019 vykonávané dopravné obmedzenia na trase 4. záverečnej etapy v okrese Senica nasledovne:

Obec Jablonica

1. V čase od cca 11.30 h do cca 14.00 h bude uzatvorená cesta II/501 v úseku Osuské – Jablonica.

2. V čase od cca 11.45 h do ukončenia pretekov (cca do 14.00 h) bude uzatvorená cesta I/51 v úseku Jablonica – Senica, hlavná svetelná križovatka.

Obchádzka bude možná po trase Senica – Borský Mikuláš – Lakšárska Nová Ves – Plavecký Mikuláš – Plavecký Peter – Prievaly – Cerová – Jablonica.

Okres Senica

Celkové dopravné obmedzenia v okrese Senica dňa 21.09.2019 budú nasledovné:

1. V čase od 7.00 h do cca 11.45 h bude úplná uzávierka cesty I/51 v Senici v úseku od križovatky cesty I/51 s ul. Štefánikova a Hviezdoslavova po križovatku cesty I/51 s miestnymi komunikáciami ul. Dlhá a ul. Brezová v Senici. Obchádzka bude možná po ulici Hviezdoslavova, Priemyselná, Dlhá, resp. Kaplinská.

2. V čase od cca 11.30 h do ukončenia pretekov (cca do 14.00 h) bude uzatvorená cesta III/1149 v úseku od hranice okresu Senica po obec Prietrž.

3. V čase od cca 11.30 h do cca 14.00 h bude uzatvorená cesta III/1151 v úseku Prietrž – Osuské, cesta II/501 v úseku Osuské – Jablonica, cesta III/1149 v úseku Senica (ul. Štefánikova) – Prietrž.

4. V čase od cca 11.45 h do ukončenia pretekov (cca do 14.00 h) bude uzatvorená cesta I/51 v úseku Jablonica – Senica, hlavná svetelná križovatka. Obchádzka bude možná po trase Senica – Borský Mikuláš – Lakšárska Nová Ves – Plavecký Mikuláš – Plavecký Peter – Prievaly – Cerová – Jablonica.

5. V čase od ukončenia pretekov (cca 14.00 h) do 16.00 h bude úplná uzávierka cesty I/51 v Senici v úseku od križovatky cesty I/51 s ul. Štefánikova a Hviezdoslavova po križovatku cesty I/51 s miestnymi komunikáciami ul. Dlhá a ul. Brezová v Senici. Obchádzka bude možná po ulici Hviezdoslavova, Priemyselná, Dlhá, resp. Kaplinská.

6. V čase od 7.00 h do cca 17.00 h bude vykonaná uzávierka miestnych komunikácií ul. Brezová, SNP, Moyzesova, J. Kráľa a Hollého v meste Senica.

Mesto Senica

Uzávierky sa budú týkať nielen ciest, po ktorých povedie trasa pretekov, treba počítať aj s odstavením a uvoľnením miestnych komunikácií v okolí centra mesta, či uvoľnením viacerých parkovísk v centre.

Zákaz vjazdu a zákaz zastavenia sa bude týkať ulíc SNP, J. Kráľa, Hollého, Moyzesova, Brezová (viď mapa – uzavretá zóna), a to v čase od 7:00 do 17:00 hod. Na miestnych komunikáciách a parkoviskách v tejto lokalite budú v tento deň parkovať tímové autobusy, kamióny a sprievodné vozidlá jednotlivých tímov.

Obyvatelia týchto častí budú môcť svoje autá zaparkovať v priľahlých uliciach, na parkovisku za cintorínom, alebo na parkovisku pri bývalej Bille.

Od 7:00 do 17:00 hod nebude možný ani prejazd hlavnou cestou č. I/51 Námestie oslobodenia – Vajanského ulica po križovatku ulíc Dlhá – Brezová. Uzávery a obchádzkové trasy budú vyznačené prenosným dopravným značením (viď mapa – obchádzková trasa) a premávka riadená príslušníkmi Policajného zboru.

Mesto Brezová pod Bradlom

Počas podujatia "Medzinárodné cyklistické preteky Okolo Slovenska" bude 21.09.2019 obmedzená premávka na cestách II. a III. triedy ako i miestnych komunikáciach v čase cca od 11,30 do max. 12,30 hod. Doprava bude riadená príslušníkmi PZ SR, MsP a DHZ Brezová pod Bradlom.

"Žiadame všetkých účastníkov cestnej premávky, aby rešpektovali pokyny príslušníkov Policajného zboru ako aj ostatných osôb zabezpečujúcich priebeh cyklistických pretekov a prispôsobili svoje aktivity plánovaným dopravným obmedzeniam. Taktiež apelujeme na občanov, aby rešpektovali § 57 ods. 6 zákona č. 8/2009 Z.z. o cestnej premávke v znení neskorších predpisov, v zmysle ktorého „voľný pohyb domácich zvierat je na ceste zakázaný. Majiteľ domáceho zvieraťa, jeho chovateľ alebo nimi poverená osoba zodpovedá za zabezpečenie domáceho zvieraťa proti voľnému pohybu po ceste," žiadajú organizátori a polícia o súčinnosť.

zdroj:  FB Obec Jablonica a FB Mesto Brezová pod Bradlom

Trrnavský samosprávny kraj (TTSK) upozorňuje na obmedzenie autobusovej dopravy  v piatok 20.9. a v sobotu 21. 9. 2019 z dôvodu konania "Medzinárodných cyklistických pretekov okolo Slovenska".

Viacv dokumente na: https://www.brezova.sk/evt_file.php?file=2556

Rate this item
(1 Vote)
Last modified on streda, 18 september 2019 11:35

Senica - Kalendár akcií

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Senica - Najnovšie fotogalérie

Jablonica, Rekonštrukcia kaštieľa

Jablonica, Rekonštrukcia kaštieľa Jablonica, Rekonštrukcia kaštieľa Jablonica, Rekonštrukcia kaštieľa Jablonica, Rekonštrukcia kaštieľa Jablonica, Rekonštrukcia kaštieľa

Pobranč, Hrad Branč

Pobranč, Hrad Branč Pobranč, Hrad Branč Pobranč, Hrad Branč Pobranč, Hrad Branč Pobranč, Hrad Branč

Prietrž, Rozhľadňa Lipovec

Prietrž, Rozhľadňa Lipovec Prietrž, Rozhľadňa Lipovec Prietrž, Rozhľadňa Lipovec Prietrž, Rozhľadňa Lipovec Prietrž, Rozhľadňa Lipovec

Cerová, Hrad Korlátka

Cerová, Hrad Korlátka Cerová, Hrad Korlátka Cerová, Hrad Korlátka Cerová, Hrad Korlátka Cerová, Hrad Korlátka

MOR - Najnovšie fotogalérie

Jablonica, Rekonštrukcia kaštieľa

Jablonica, Rekonštrukcia kaštieľa Jablonica, Rekonštrukcia kaštieľa Jablonica, Rekonštrukcia kaštieľa Jablonica, Rekonštrukcia kaštieľa Jablonica, Rekonštrukcia kaštieľa

Senica, Demolácia stánkov na autobusovej stanici

Senica, Demolácia stánkov na autobusovej stanici Senica, Demolácia stánkov na autobusovej stanici Senica, Demolácia stánkov na autobusovej stanici Senica, Demolácia stánkov na autobusovej stanici Senica, Demolácia stánkov na autobusovej stanici

Kopčany, Kostol sv. Margity Antiochijskej

Kopčany, Kostol sv. Margity Antiochijskej Kopčany, Kostol sv. Margity Antiochijskej Kopčany, Kostol sv. Margity Antiochijskej Kopčany, Kostol sv. Margity Antiochijskej Kopčany, Kostol sv. Margity Antiochijskej

Prietrž, Rozhľadňa Lipovec

Prietrž, Rozhľadňa Lipovec Prietrž, Rozhľadňa Lipovec Prietrž, Rozhľadňa Lipovec Prietrž, Rozhľadňa Lipovec Prietrž, Rozhľadňa Lipovec

Koválovec, Kostol sv. Martina

Koválovec, Kostol sv. Martina Koválovec, Kostol sv. Martina Koválovec, Kostol sv. Martina Koválovec, Kostol sv. Martina Koválovec, Kostol sv. Martina

Cerová, Hrad Korlátka

Cerová, Hrad Korlátka Cerová, Hrad Korlátka Cerová, Hrad Korlátka Cerová, Hrad Korlátka Cerová, Hrad Korlátka

Senica - Najbližšie akcie

Žiadne nadchádzajúce udalosti na zobrazenie!
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada