Aktuálne: Zrážka nákladiaku s cyklistom pri Senici sa skončila tragicky, nehoda aj z Holíča do Petrovej

Aktuálne: Zrážka nákladiaku s cyklistom pri Senici sa skončila tragicky, nehoda aj z Holíča do Petrovej

Aktuálne: Zrážka nákladiaku s cyklistom pri Senici sa skončila tragicky, nehoda aj z Holíča do Petrovej zdroj foto: Ala K. / Dopravný servis SE,SI a okolie

Vážna nehoda sa stala v stredu 22.4.2020 cca o 14-tej ( čas upresnený políciou) hodine na ceste Senica - Jablonica na Záhorí. Informuje o tom Dopravný servis SE,SI a okolie na FB aj twitter.com/zelenavlna.

V obidvoch smeroch rátajte so zdržaním. Zasahujú záchranné zložky, hasiči a polícia.

"Hasiči momentálne zasahujú pri tragickej dopravnej nehode, ktorá sa stala na št. ceste II/51 v meste Senica. Pri nehode došlo k zrážke cyklistu a kamióna, pričom kamión sa následkom nehody prevrátil na bok. Hasiči poskytli zranenej osobe predlekársku prvú pomoc, na havarovanom kamióne vykonali protipožiarne opatrenia a unikajúce prevádzkové kvapaliny zasypali sorbentom. Cyklista utrpel zranenia nezlučiteľné so životom," informovala o tom Katarína Križanová z Prezídia HaZZ SR.  

Vážne nehody na Záhorí

"Dve vážne nehody na Záhorí, jedna žiaľ tragická," NaZahori.sk o nich informuje Martina Kredatusová, hovorkyňa KR PZ v Trnave. 

Na ceste I/51medzi Jablonicou a Senicou došlo okolo 14. h  k nehode medi nákladným autom s návesom  a cyklistkou. Nákladné auto naložené kameňom sa pohybovalo smerom od Jablonice na Senicu.

67- ročná cyklistka z Hlbokého chcela prejsť na elektrobicykli na druhú stranu cesty. Pravdepodobne auto dobre nevidela a z pravej strany náhle vošla do jeho jazdnej dráhy.

36- ročný vodič zo Šajdíkových Humeniec zrážke už nedokázal zabrániť. Cyklistka utrpela zranenia, ktorým na mieste podľahla. Cesta bola na nevyhnutne potrebný čas uzatvorená, aktuálne polícia na mieste usmerňuje premávku a vykonáva dokumentovanie nehody.

Aktuálne fotoIva KF‎ / Dopravný servis SE, SI a okolie

O pár minút neskôr došlo k nehode medzi Holíčom a Petrovou Vsou. Osobné auto zatiaľ z nezistených príčin vyšlo mimo cestu do poľa, kde sa prevrátilo na strechu. 36 ročný vodič z Bratislavy bol pri vedomí, avšak utrpel vážne zranenia.

"Vodiči, sústreďte sa na jazdu, či už idete na bicykli alebo autom. Dávajte si pozor a sledujte situáciu na ceste," upozorňuje krajská policajná hovorkyňa. 

Rate this item
(0 votes)
Last modified on streda, 22 apríl 2020 16:50

Predstavujeme obce a mestá

Lopašov tvoria Dzedzina a Záhumňí

Lopašov tvoria Dzedzina a Záhumňí Lopašov tvoria Dzedzina a Záhumňí Lopašov tvoria Dzedzina a Záhumňí Lopašov tvoria Dzedzina a Záhumňí Lopašov tvoria Dzedzina a Záhumňí

Smrdáky, kúpele

Smrdáky, kúpele Smrdáky, kúpele Smrdáky, kúpele Smrdáky, kúpele Smrdáky, kúpele

Šaštín - Príprava na príchod pápeža

Šaštín - Príprava na príchod pápeža Šaštín - Príprava na príchod pápeža Šaštín - Príprava na príchod pápeža Šaštín - Príprava na príchod pápeža Šaštín - Príprava na príchod pápeža

Jablonica, Pamätná izba

Jablonica, Pamätná izba Jablonica, Pamätná izba Jablonica, Pamätná izba Jablonica, Pamätná izba Jablonica, Pamätná izba

Hrad Branč

Hrad Branč Hrad Branč Hrad Branč Hrad Branč Hrad Branč

Senica, Múzeum Senica

Senica, Múzeum Senica Senica, Múzeum Senica Senica, Múzeum Senica Senica, Múzeum Senica Senica, Múzeum Senica

Senica - Kalendár akcií

pon uto str štv pia sob ned
2
11
12
14
15
18
19
21
22
25
26

Senica - Najnovšie fotogalérie

Senica, Pomník M. Bartoňa

Senica, Pomník M. Bartoňa Senica, Pomník M. Bartoňa Senica, Pomník M. Bartoňa Senica, Pomník M. Bartoňa Senica, Pomník M. Bartoňa

Senica, Pamätník v Surovinskom lese

Senica, Pamätník v Surovinskom lese Senica, Pamätník v Surovinskom lese Senica, Pamätník v Surovinskom lese Senica, Pamätník v Surovinskom lese Senica, Pamätník v Surovinskom lese

Hlboké

Hlboké Hlboké Hlboké Hlboké Hlboké

Bílkove Humence

Bílkove Humence Bílkove Humence Bílkove Humence Bílkove Humence Bílkove Humence
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada
Nazahori.sk používa cookies
Táto stránka používa súbory cookies. Ak budete pokračovať v prehliadaní tejto stránky, súhlasíte s ich používaním.