Print this page

Aktualizácia: Pri tragickej dopravnej nehode v meste Šaštín-Stráže zahynuli dve osoby

Tragická dopravná nehoda v meste Šaštín-Stráže. Tragická dopravná nehoda v meste Šaštín-Stráže. KR PZ Trnava

Policajti sa stále nachádzajú na mieste dopravnej nehody v meste Šaštín-Stráže. NaZahori.sk o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave Zlatica Antalová.

K nehode došlo na ulici Štefánikovej, keď 28-ročný vodič pravdepodobne prešiel z nezistených príčin do protismeru a s autom Seat Leon narazil do stromu. „V čase nárazu sa v aute nachádzali, okrem vodiča, dvaja spolujazdci, 41-ročný muž a 21-ročná žena. Dve osoby sa zranili vážne a boli prevezené do nemocnice v Bratislave. Počas prevozu starší z mužov svojim zraneniam podľahol. Spolujazdkyňa svoj boj o život prehrala na mieste,“ uviedla Antalová.

Ako doplnila, z dôvodu vážneho stavu vodiča nebolo možné vykonať dychovú skúšku, preto za účelom zistenia, či v čase nehody jazdil pod vplyvom alkoholu, mu bude odobratá krv. „Presné okolnosti a príčiny nehody polícia naďalej zisťuje. Upozorňuje, že úsek cesty je z dôvodu vážnej nehody uzavretý, policajti vykonávajú odklon dopravy cez obec Kuklov a Borský sv. Jur,“ doplnila krajská policajná hovorkyňa.

Rate this item
(0 votes)
Last modified on piatok, 27 november 2020 14:59
Policajné správy

Related items