FOTO: Na diaľnici medzi Malackami a Kútami zasahuje pri vážnej nehode vrtuľník

FOTO: Na diaľnici medzi Malackami a Kútami zasahuje pri vážnej nehode vrtuľník Featured

Dopravná nehoda na diľnici D2 medzi Malackami a Kútami. Dopravná nehoda na diľnici D2 medzi Malackami a Kútami. Polícia SR

Policajti momentálne zasahujú na diaľnici D2 v smere do Českej republiky. Ide konkrétne o úsek medzi križovatkou Malacky a križovatkou Kúty (23 km).

Informovala o tom polícia KR PZ na sociálnej sieti FB.

V dôsledku vážnej dopravnej nehody a v súčasnosti aj z dôvodu pristátia záchranného vrtuľníka na mieste dopravnej nehody je premávka na cestnej komunikácii obojsmerne uzavretá. „Pri následnej dokumentácii dopravnej nehody bude cesta uzavretá v smere do Českej republiky. Zároveň Vás informujeme, že  odklon dopravy bude realizovaný cez mesto Malacky,“ informovala polícia.

Krajský dopravný inšpektorát KR PZ v Bratislave vyzýva všetkých vodičov, ak je to možné, aby sa tomuto úseku úplne vyhli alebo zvýšili opatrnosť pri prejazde týmto úsekom.

Hasičský a záchranný zbor

Hasiči z Malaciek zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na 21,5 kilometri na diaľnici D2 v smere na Kúty.

"Pri nehode došlo k zrážke osobného motorového vozidla a diaľničnej patroly, pričom vodič osobného automobilu zostal po náraze zakliesnený vo vozidle. Hasiči vyslobodili zakliesnenú osobu z vozidla a následne ju odovzdali do opatery ZZS a na havarovaných vozidlách vykonali protipožiarne opatrenia. Zranená osoba bola posádkou Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby prevezená do nemocnice. Diaľnica D2 je v tomto úseku uzavretá," informujú aktuálne hasiči na sociálnej sieti FB.

Rate this item
(0 votes)
Last modified on nedeľa, 09 máj 2021 18:10

Senica - Kalendár akcií

pon uto str štv pia sob ned
Nazahori.sk používa cookies
Táto stránka používa súbory cookies. Ak budete pokračovať v prehliadaní tejto stránky, súhlasíte s ich používaním.