Aktualizované: Pri nehode Kopčany - Kúty sa zranilo 5 osôb a zasahoval aj vrtuľník

Aktualizované: Pri nehode Kopčany - Kúty sa zranilo 5 osôb a zasahoval aj vrtuľník Featured

Autentické fotky KR PZ TT a FB Autentické fotky KR PZ TT a FB

Policajti, spolu s hasičmi a RZP, zasahovali v piatok 28.5.2021 cca po 17:00 h  pri vážnej dopravnej nehode na ceste I. triedy medzi obcami Kopčany a Kúty. 

AKTUALIZOVANÁ SPRÁVA o 19:00 h: Pri nehode utrpelo 5 osôb zatiaľ nešpecifikované zranenia, s ktorými boli prevezení do viacerých nemocníc.  Na miesto bol vyslaný aj záchranársky vrtuľník.

Cesta, ktorá bola cca 2 hodiny uzavretá, je opäť prejazdná! NaZahori.sk o tom informuje Zlatica Antalová, hovorkyňa KR PZ v Trnave. 

SPRÁVA  zo 17.20 h: Z doposiaľ nezistených príčin sa čelne zrazili dve osobné autá, Mazda 2 a Kia Ceed. Pri nehode utrpelo 5 osôb zatiaľ nešpecifikované zranenia, s ktorými boli prevezení do viacerých nemocníc. Na miesto bol vyslaný aj záchranársky vrtuľník. 

Dychové skúšky na alkohol boli u oboch vodičov negatívne. Škodu na vozidlách predbežne vyčíslili na 7000 eur.

Policajti momentálne na mieste riadia dopravu a autá odkláňajú cez mesto Gbely. Pokiaľ je to možné, danému úseku sa vyhnite.

Hasičský a záchranný zbor informuje 

Hasiči z Holíča zo Skalice boli 28.5.2021 privolaní k dopravnej nehode medzi obcami Kopčany a Kúty. Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že pri nehode došlo k čelnej zrážke dvoch osobných motorových vozidiel, pričom jedno z vozidiel skončilo mimo cesty v priekope. Oba automobily po náraze zachvátili plamene. Následkom nehody utrelo 5 osôb zranenia rôzneho rozsahu (z toho jedna maloletá osoba). Hasiči poskytli zraneným predlekársku prvú pomoc a unikajúce prevádzkové kvapaliny zasypali sorbentom. Posádka Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby transportovala jednu zranenú osobu do nemocnice. 

Vyjadrenie vrtuľníkovej záchranky ATE 

 Lekár leteckých záchranárov si po pristátí prevzal do svojej starostlivosti 38-ročného muža, ktorého k vrtuľníku doviezla zasahujúca posádka záchrannej služby.

VIAC TU: https://www.nazahori.sk/senica/item/4694-vrtulnikova-zachranka-na-zahori-ratovala-muza-s-poranenim-brusnej-dutiny

Rate this item
(0 votes)
Last modified on sobota, 29 máj 2021 12:47

Senica - Kalendár akcií

pon uto str štv pia sob ned
Nazahori.sk používa cookies
Táto stránka používa súbory cookies. Ak budete pokračovať v prehliadaní tejto stránky, súhlasíte s ich používaním.