Policajné správy

Policajné správy

Hasiči momentálne zasahujú pri tragickej dopravnej nehode, ktorá sa stala na št. ceste II/500 v katastri obce Štefanov v okrese Senica na Záhorí.

Dopravní policajti aj policajti z obvodného oddelenia sú na mieste tragickej udalosti, ktorá sa stala dnes krátko po 16.00 h, neďaleko Skalických rybníkov.

Cesta I. triedy, cez horský priechod Biela hora, je prejazdná bez obmedzení. Nazahori.sk o tom informovala krajská policajná hovorkyňa Zlatica Antalová.

Manželia pri upratovaní hospodárskej budovy v okrese Myjava, našli starú muníciu. Na tiesňovú linku polície to oznámila 66-ročná žena.

Pri policajnej razii zadržali trnavskí policajti s pracovníkmi Kriminálneho úradu Finančnej správy až 6 osôb, vykonali 7 domových prehliadok a súčasne 5 prehliadok iných priestorov.

Polícia opakovane upozorňuje vodičov na aktuálne dopravné obmedzenie na ceste I. triedy medzi Trnavou a Senicou. NaZahori.sk o tom informovala Zlatica Antalová, hovorkyňa KR PZ v Trnave.

Polícia vyšetruje prípad, v ktorom vyšetrovateľka obvinila 64-ročného muža z prečinu násilia proti skupine obyvateľov. NaZahori.sk o tom informovala polícia.

Doposiaľ neznámi páchatelia odcudzili v priebehu minulého týždňa z priestorov jedného z autoservisov v Malackách väčšie množstvo ochranných autofólii a autokozmetiky. 

Policajti boli, dnes ráno, privolaní k zrážke vlaku a nákladného auta, v meste Senica. Informuje o tom KR PZ V Trnave. 

Dopravní policajti zo Senice vyšetrujú okolnosti nehody osobného auta a náklaďáku pri obci Rovensko. Informovala o tom polícia.

Strana 1 z 63

Predstavujeme obce a mestá

Senica, Múzeum Senica

Senica, Múzeum Senica Senica, Múzeum Senica Senica, Múzeum Senica Senica, Múzeum Senica Senica, Múzeum Senica

Tunel M. R. Štefánika

Tunel M. R. Štefánika Tunel M. R. Štefánika Tunel M. R. Štefánika Tunel M. R. Štefánika Tunel M. R. Štefánika

Skalica, Jezuitský kostol

Skalica, Jezuitský kostol Skalica, Jezuitský kostol Skalica, Jezuitský kostol Skalica, Jezuitský kostol Skalica, Jezuitský kostol

Brezovská lokálka

Brezovská lokálka Brezovská lokálka Brezovská lokálka Brezovská lokálka Brezovská lokálka

Senica - Kunov, Ľanová dráha

Senica - Kunov, Ľanová dráha Senica - Kunov, Ľanová dráha Senica - Kunov, Ľanová dráha Senica - Kunov, Ľanová dráha Senica - Kunov, Ľanová dráha

Tip na výlet: Od hradu k hradu

Tip na výlet: Od hradu k hradu Tip na výlet: Od hradu k hradu Tip na výlet: Od hradu k hradu Tip na výlet: Od hradu k hradu Tip na výlet: Od hradu k hradu

Senica - Kalendár akcií

pon uto str štv pia sob ned

Senica - Najnovšie fotogalérie

Plavecký Peter, Čučoriedkový sad

Plavecký Peter, Čučoriedkový sad Plavecký Peter, Čučoriedkový sad Plavecký Peter, Čučoriedkový sad Plavecký Peter, Čučoriedkový sad Plavecký Peter, Čučoriedkový sad

FK Senica, pred štartom FL

FK Senica, pred štartom FL FK Senica, pred štartom FL FK Senica, pred štartom FL FK Senica, pred štartom FL FK Senica, pred štartom FL

Senica, Múzeum Senica

Senica, Múzeum Senica Senica, Múzeum Senica Senica, Múzeum Senica Senica, Múzeum Senica Senica, Múzeum Senica

Senica - Kunov, Ľanová dráha

Senica - Kunov, Ľanová dráha Senica - Kunov, Ľanová dráha Senica - Kunov, Ľanová dráha Senica - Kunov, Ľanová dráha Senica - Kunov, Ľanová dráha
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada
Nazahori.sk používa cookies
Táto stránka používa súbory cookies. Ak budete pokračovať v prehliadaní tejto stránky, súhlasíte s ich používaním.