VIDEO Skalica: Bankomat jej vrátil platobnú kartu, no peniaze údajne nie...

VIDEO Skalica: Bankomat jej vrátil platobnú kartu, no peniaze údajne nie... Featured

PS video policie PS video policie

Polícia informuje, že pani Mária si chcela vybrať hotovosť v nákupnom centre v meste Skalica. Po zadaní PIN kódu jej bankomat vrátil platobnú kartu, no peniaze údajne nie, a pani v domnienke, že došlo k chybe, preto odišla.

Zmiznutie peňazí v bankomate v Skalici KR PZ

Až doma, o pár dní neskôr, na výpise zistila, že peniaze na účte už nemá. Kontaktovala preto banku a tá jej po mesiaci vysvetlila, že peniaze jej bankomat vydal a prístroj nemá aktivovanú funkciu spätného vťahovania hotovosti,“ uviedla polícia.

Prípad preto nahlásila policajtom. „Iba 13 sekúnd stačilo, aby peniaze z podávača bankomatu zmizli. Kto už takto prišiel o peniaze, dá nám za pravdu, že prísť o 150 eur veľmi zamrzí. O to viac, ak o peniaze prišla 74-ročná dôchodkyňa,“ doplnila polícia.

Podľa kamerových záznamov polícia hľadá muža, ktorého je vidieť na záberoch ihneď po tejto transakcii. Kamera ho zachytáva 13 sekúnd po odchode staršej pani a peniaze mali byť práve v tomto okamihu odobraté z lišty bankomatu.

Ak ste muža na záberoch spoznali, všetky informácie nám môžete oznámiť na bezplatné číslo 158 alebo nám napísať na fb sr – trnavský kraj. Polícia v tejto súvislosti upozorňuje ľudí, aby veci, ktoré nájdu, ihneď odovzdali. Ponechaním veci aj v dobrom úmysle ich neskôr odovzdať, sa môžu vystaviť riziku trestnoprávnej zodpovednosti. Pokiaľ ide o nález, musí ísť o vec stratenú alebo zabudnutú. Ak by ale osoba vedela, komu vec patrí, už by sa nejednalo o trestný čin zatajenia veci, ale o krádež,“ informovala polícia.

Rate this item
(0 votes)
Last modified on piatok, 16 apríl 2021 15:35

Skalica - Najnovšie fotogalérie

Holíč, Rozhľadňa na Hrebeni

Holíč, Rozhľadňa na Hrebeni Holíč, Rozhľadňa na Hrebeni Holíč, Rozhľadňa na Hrebeni Holíč, Rozhľadňa na Hrebeni Holíč, Rozhľadňa na Hrebeni

Marián Studenič a jeho premiéra v NHL

Marián Studenič a jeho premiéra v NHL Marián Studenič a jeho premiéra v NHL Marián Studenič a jeho premiéra v NHL Marián Studenič a jeho premiéra v NHL Marián Studenič a jeho premiéra v NHL

Koválovské lúky

Koválovské lúky Koválovské lúky Koválovské lúky Koválovské lúky Koválovské lúky

Kopčany, Kostol sv. Margity Antiochijskej

Kopčany, Kostol sv. Margity Antiochijskej Kopčany, Kostol sv. Margity Antiochijskej Kopčany, Kostol sv. Margity Antiochijskej Kopčany, Kostol sv. Margity Antiochijskej Kopčany, Kostol sv. Margity Antiochijskej

Skalica - Kalendár akcií

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada
Nazahori.sk používa cookies
Táto stránka používa súbory cookies. Ak budete pokračovať v prehliadaní tejto stránky, súhlasíte s ich používaním.