Polícia status Skaličanky o napadnutí nepotvrdila

Polícia status Skaličanky o napadnutí nepotvrdila Featured

Status, ktorý polícia nepotvrdila Status, ktorý polícia nepotvrdila KR PZ Trnava

Skalickí policajti zachytili v utorok 4. mája 2021 na sociálnej sieti FB status, kde žena upozorňuje „Baby Skaličanky“ na muža tmavšej pleti. NaZahori.sk o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave Mária Linkešová.

Muž mal obťažovať v meste ženy a údajne došlo aj k pokusu znásilnenia. Prípad mal byť nahlásený aj na polícii. Status mladej ženy zdieľalo do pár hodín viac ako 1000 užívateľov,“ uviedla Linkešová. Status bol po kontakte s kriminalistami zo sociálnej siete zmazaný.

Po zverejnení statusu polícia preverila útvary a informácie o podanom oznámení sa ani na jednom útvare nepotvrdilo. „Policajní kriminalisti sa skontaktovali aj s dvomi ženami, ktoré síce skutok popísali, no spoluprácu s políciou aj napriek závažným okolnostiam skutku a policajnej výzve, obe odmietli,“ doplnila krajská policajná hovorkyňa.

Pravdivosť informácie polícia aj naďalej preveruje a situáciu v meste Skalica monitoruje. Ak ste sa stali obeťou protiprávneho konania, prípady ihneď nahláste na číslo 158. Včasným nahlásením vie polícia prijať adekvátne opatrenia, preveriť informácie a pátrať po horúcej stope. Upozorňujeme, že okrem šírenia paniky v meste, sa osoba uverejnením statusu môže dopustiť rovnako trestného činu,“ informovala Linkešová.

Rate this item
(0 votes)
Last modified on streda, 05 máj 2021 11:03

Skalica - Kalendár akcií

pon uto str štv pia sob ned
5
6
19
20
26
27
Nazahori.sk používa cookies
Táto stránka používa súbory cookies. Ak budete pokračovať v prehliadaní tejto stránky, súhlasíte s ich používaním.