V Skalici sa po nehode vznietilo auto, zasahovali hasiči z Holíča a Skalice

V Skalici sa po nehode vznietilo auto, zasahovali hasiči z Holíča a Skalice Featured

Požiar auta po nehode 6.6.2021 / zdroj: FB Hasiči Skalica a KR HaZZ TT Požiar auta po nehode 6.6.2021 / zdroj: FB Hasiči Skalica a KR HaZZ TT

Aktualizované o vyjadrenie KR HaZZ v Trnave: V nedeľu 6. júna .2021 o 21:29 h bol jednotke DHZO Skalica prostredníctvom systému Fireport (IZS HaZZ Trnava) nahlásený výjazd k dopravnej nehode osobného automobilu s následným požiarom.

Udalosť sa stala v meste Skalica na ulici Psíky  Informujú o tom hasiči.

„Jednotka vykonala výjazd na vozidle MB Vario AHZS , po príjazde na miesto udalosti už bol požiar likvidovaný jednotkou OR HaZZ Skalica sídlo Holíč. Zranený vodič sa nachádzal v opatere posádky  záchranárov z RZP ,“ dopĺňajú Hasiči Skalica. Po ukončení činnosti na pokyn veliteľa zásahu sa jednotka DHZO Skalica vrátila na základňu.

„Dňa 6. júna 2021 bol prostredníctvom operačného strediska vyhlásený poplach  - dopravná nehoda s následným požiarom v Skalici. Na mieste udalosti zasahovala hasičská jednotka z Holíča  s troma príslušníkmi a jednou hasičskou technikou. Po príchode bolo zistené, že osobné motorové vozidlo sa nachádzalo prevrátené v priekope. Z havarovaného vozidla sa spod kapoty dymilo. Dymenie spôsobili uniknuté prevádzkové kvapaliny, ktoré vytiekli na rozpálený motor. Na ochladenie auta a následne očistenie vozovky bol použitý  jeden vysokotlakový prúd. Hasiči vykonali protipožiarne opatrenia a zabezpečili auto proti pohybu. Pri nehode vodič vozidla utrpel zranenia, „ vyjadrila sa Lena Košťálová, hovorkyňa KR HaZZ v Trnave. 

Mladík bez vodičáku nezvládol riadenie v Skalici 

VYJADRENIE POLÍCIE TU: https://www.nazahori.sk/skalica/item/4725-mladik-bez-vodicaku-nezvladol-riadenie-v-skalici 

Rate this item
(0 votes)
Last modified on pondelok, 07 jún 2021 13:46

Skalica - Kalendár akcií

pon uto str štv pia sob ned
5
6
19
20
26
27
Nazahori.sk používa cookies
Táto stránka používa súbory cookies. Ak budete pokračovať v prehliadaní tejto stránky, súhlasíte s ich používaním.