Požiar pracovného stroja v Uníne a dopravná nehoda v Petrovej Vsi

Požiar pracovného stroja v Uníne a dopravná nehoda v Petrovej Vsi Featured

zdroj:  HaZZ TT zdroj: HaZZ TT

Dňa 19. júla 2021 prišlo k požiaru pracovného stroja na poli pri obci Unín a k dopravnej nehode v Petrovej Vsi v okrese Skalica. NaZahori.sk o tom dnes informuje Lena Košťálová, hovorkyňa KR HaZZ v Trnave.

Požiar pracovného stroja Unín 

Dňa 19. júla 2021 krátko pred 14-tou hodinou prišlo k požiaru pracovného stroja na poli pri obci Unín, okres Skalica. Na miesto udalosti bola vyslaná  jednotka z hasičskej stanice v Holíči so štyrmi príslušníkmi a dvoma kusmi hasičskej techniky. Po vykonanom prieskume bolo zistené, že sa jedná o požiar kombajnu, ktorý bol v čase príchodu hasičov celý zachvátený plameňmi.

Na likvidáciu požiaru boli použité tri vysokotlakové prúdy. V dôsledku silného zadymenia v okolí, zasahujúci príslušníci použili autonómne dýchacie prístroje. Na mieste udalosti zasahovali aj členovia dobrovoľných hasičských obcí Letničie a Unín. Predbežná škoda, ktorá vznikla majiteľovi pracovného stroja, bola vyčíslená na sumu 350 000€. Požiar vznikol v dôsledku elektrického skratu. Pri udalosti neprišlo k žiadnemu zraneniu.

Dopravná nehoda Petrova Ves 

Na operačné stredisko bola dňa 19.júla 2021 pred 19-tou hodinou nahlásená dopravná nehoda dvoch osobných motorových vozidiel na štátnej ceste II/590 v obci Petrova Ves, okres Skalica. Na miesto zásahu bol vyslaný jeden kus hasičskej techniky s dvoma príslušníkmi zo stanice v Holíči.

Po príchode hasičov bolo zistené, že jedna osoba z účastníkov dopravnej nehody bola ľahko zranená. Osoba bola odovzdaná do opatery záchrannej zdravotnej služby. Na havarovaných vozidlách boli vykonané protipožiarne opatrenia. V dôsledku toho, že dopravná nehoda vznikla na úseku nebezpečnej zákruty, bola pre lepšiu viditeľnosť použitá  svetelná signalizácia na cestnej komunikácií. Počas zásahu bola cestná komunikácia neprejazdná v jednom jazdnom pruhu. Premávka bola riadená príslušníkmi. 

Rate this item
(0 votes)
Last modified on utorok, 20 júl 2021 13:14

Skalica - Najnovšie fotogalérie

Mikulčice-Kopčany, Archeologické dni 2021

Mikulčice-Kopčany, Archeologické dni 2021 Mikulčice-Kopčany, Archeologické dni 2021 Mikulčice-Kopčany, Archeologické dni 2021 Mikulčice-Kopčany, Archeologické dni 2021 Mikulčice-Kopčany, Archeologické dni 2021

Unín

Unín Unín Unín Unín Unín

Unín, Rozhľadňa Lipky

Unín, Rozhľadňa Lipky Unín, Rozhľadňa Lipky Unín, Rozhľadňa Lipky Unín, Rozhľadňa Lipky Unín, Rozhľadňa Lipky

Letničie

Letničie Letničie Letničie Letničie Letničie

Skalica - Kalendár akcií

pon uto str štv pia sob ned
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada
Nazahori.sk používa cookies
Táto stránka používa súbory cookies. Ak budete pokračovať v prehliadaní tejto stránky, súhlasíte s ich používaním.