Policajné správy

Policajné správy

Dopravní policajti denne zaznamenávajú prekročenia najvyššej dovolenej rýchlosti aj na Záhorí. Informuje o tom KR PZ v Bratislave.

Dopravní policajti riešili dopravnú nehodu vo štvrtok21.10.2021  skoro ráno, v meste Gbely.

V stredu 20.10.2021 krátko po 18:00 h bola hliadka PZ vyslaná na preverenie oznámenia, v zmysle ktorého malo dôjsť k napadnutiu osoby v jednom z rodinných domov v okrese Malacky. 

Od piatku 15.10.2021 policajti riešili 7 vodičov, ktorý pod rúškom tmy jazdili po cestách opití.

Vyšetrovateľ Odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva PZ v Trenčíne obvinil 47-ročného Myjavčana z obzvlášť závažného zločinu vraždy spáchaného v štádiu pokusu. 

Hasičský a záchranný zbor (HaZZ) zasahoval v Senici pri požiari unimobunky na Železničnej ulici. NaZahori.sk o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva HaZZ v Trnave Lena Košťálová.

Polícia pátra po trojici, ktorá mala v Senici ukradnúť 171 kusov proteínových tyčiniek.

Hasiči zasahovali vo štvrtok 14. októbra 2021 pred 15-tou hodinou pri dopravnej nehode dvoch osobným motorových vozidiel na štátnej ceste I/2 smer Kúty v okres Senica.

Dnes krátko pred 6.00 h prišlo na ceste I/2 medzi obcami Lozorno a Plavecký štvrtok k dopravnej nehode, ktorej účastníkmi boli dve motorové vozidlá Dacia Dokker a Renault Clio a autobus. Informoval o tom hovorca polície Michal Szeiff.

 Ďalší rekordér za volantom sa tento krát vyskytol včera, vo večerných hodinách v okrese Malacky. NaZahori.sk o tom informuje Michal Szeiff, hovorca KR PZ v Bratislave.

Strana 1 z 66

Skalica - Najnovšie fotogalérie

Skalica, Deň otvorených búd

Skalica, Deň otvorených búd Skalica, Deň otvorených búd Skalica, Deň otvorených búd Skalica, Deň otvorených búd Skalica, Deň otvorených búd

Kátov, Bejzbalisti oslávili 30 rokov

Kátov, Bejzbalisti oslávili 30 rokov Kátov, Bejzbalisti oslávili 30 rokov Kátov, Bejzbalisti oslávili 30 rokov Kátov, Bejzbalisti oslávili 30 rokov Kátov, Bejzbalisti oslávili 30 rokov

Holíčsky zámok na jeseň

Holíčsky zámok na jeseň Holíčsky zámok na jeseň Holíčsky zámok na jeseň Holíčsky zámok na jeseň Holíčsky zámok na jeseň

Radošovce

Radošovce Radošovce Radošovce Radošovce Radošovce

Skalica - Kalendár akcií

pon uto str štv pia sob ned
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada
Nazahori.sk používa cookies
Táto stránka používa súbory cookies. Ak budete pokračovať v prehliadaní tejto stránky, súhlasíte s ich používaním.