Peter Sagan odštartuje na Tour de France, jeho Tour zas v Stupave

Peter Sagan odštartuje na Tour de France, jeho Tour zas v Stupave

Peter Sagan odštartuje na Tour de France, jeho Tour zas v Stupave Foto: zdroj: dt, Bora

Už v sobotu 29. augusta 2020 sa postaví Peter Sagan na štart ďalšieho ročníka najznámejších cyklistických pretekov na svete Tour de France a o deň neskôr bude v Stupave na programe Detská tour Petra Sagana. 

Informuje o tom www.detskatour.sk

Na Záhorí sa uskutoční už 4. kolo tejto populárnej Tour, ktorá sa jazdí pod záštitou trojnásobného majstra sveta a sedemnásobného víťaza bodovacej súťaže na Tour de France. 

Detská Tour sa ide spoločne so 16. ročníkom Kaktus bike Stupava trophy.

„Neustále veľmi pozorne a citlivo vnímame v spolupráci s našimi partnermi aktuálnu situáciu. V utorok 25. augusta sme dostali pre úspešne konanie našej akcie od mesta Stupava finálne povolenie, ktoré je pre nás najdôležitejšie. Podujatie sa bude organizovať s ohľadom na všetky nariadenia ktoré do ukončenia nášho podujatia publikuje na svojom webe úrad verejného zdravotníctva. Tieto nariadenia budeme permanentne monitorovať a následne aplikovať do organizácie nášho podujatia,“ informoval organizátor.

„Som rád, že Peter bez váhania svoje meno vložil do tejto súťaže. Od tour si sľubujeme početnú účasť mladých cyklistov a to predovšetkým z radu hobíkov, teda nielen  výkonnostných cyklistov, ktorí už fungujú v cyklistických kluboch. Peťo Sagan vyháňa na bicykle všetky vekové skupiny, my sa chceme zamerať na deti od 3 do 14 rokov. Detská tour bude väčšinou súčasťou  seriálu horských cyklo maratónov Slovak XCM tour a tak si v jeden deň môžu na svojich tratiach zasúťažiť nielen deti, ale aj rodičia. Na podujatí bude množstvo výstavných stánkov a pripravujeme aj detské divadelné predstavenia.  Detská tour Petra Sagana by mala byť proste príjemným celodňovým podujatím pre rodiny s deťmi,“ doplnil riaditeľ podujatia Peter Zánický.

Všetci účastníci sa môžu tešiť na  účastnícke listy s podpisom Petra Sagana. Najlepší v kategóriách dostanú poháre a medaile Petra Sagana. Ďalšie prekvapenia pre Vás pripravujú jednotliví organizátori série Detskej tour Petra Sagana. 

Viac o podujatí TU: https://detskatour.sk/2020/4-kolo-dtps-2020-stupava/ 

Rate this item
(0 votes)
Last modified on piatok, 28 august 2020 11:14

Malacky - Najnovšie fotogalérie

Vysoká pri Morave, Cyklomost

Vysoká pri Morave, Cyklomost Vysoká pri Morave, Cyklomost Vysoká pri Morave, Cyklomost Vysoká pri Morave, Cyklomost Vysoká pri Morave, Cyklomost

Jakubov, Kostol sv. Filipa a sv. Jakuba

Jakubov, Kostol sv. Filipa a sv. Jakuba Jakubov, Kostol sv. Filipa a sv. Jakuba Jakubov, Kostol sv. Filipa a sv. Jakuba Jakubov, Kostol sv. Filipa a sv. Jakuba Jakubov, Kostol sv. Filipa a sv. Jakuba

Pernek (by obec)

Pernek (by obec) Pernek (by obec) Pernek (by obec) Pernek (by obec) Pernek (by obec)

Láb (by obec)

Láb (by obec) Láb (by obec) Láb (by obec) Láb (by obec) Láb (by obec)

Malacky - Kalendár akcií

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Malacky - Najbližšie akcie

Žiadne nadchádzajúce udalosti na zobrazenie!
© 2017 NaZahori.sk Všetky práva vyhradené. Designed By Agada
Nazahori.sk používa cookies
Táto stránka používa súbory cookies. Ak budete pokračovať v prehliadaní tejto stránky, súhlasíte s ich používaním.